Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

УВАГА!!! Небезпечна рослина - Борщівник Сосновського

Перегляди: 93

В останні роки актуальною стала проблема розповсюдження Борщівника Сосновського та негативних наслідків спричинених цією рослиною. Листя і плоди його багаті ефірними маслами, які при попаданні на шкіру можуть викликати фотохімічний опік.

Основні місця його розростання - береги потічків, річок, узбіччя доріг, деградовані луки та пасовища. Найактуальнишим стало поширення його на необроблюваних сільськогосподарських землях, з подальшою їх деградацією.

Заходи боротьби з борщівником Сосновського: 

Кабмін виділив кошти для забезпечення житлом родин загиблих воїнів та учасників АТО з інвалідністю

Перегляди: 18

Кабінет Міністрів затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за житло для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю I-II групи, визначених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення на загальну суму 299 900,09 тис. гривень.

Програма придбання житла для осіб, які отримали інвалідність І-ІІ групи внаслідок безпосередньої участі в проведенні антитерористичної операції та сімей загиблих військовослужбовців почала діяти у 2015 році.

Субсидії по-новому!

Перегляди: 616

З 1 травня 2018 року в Україні набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329. Даною постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848. З набранням чинності вказаною постановою Кабміну, особливо актуальним є питання, які зміни торкнуться кожного українця з 1 травня 2018 року в призначенні та нарахуванні житлової субсидії.

Насамперед, вказані зміни найбільш неприємні для сімей, які проживають у квартирах площею понад 120 кв.м., або будинках площею понад 200 кв.м. (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування), або є власниками автомобіля випущеного після 2013 року, незалежно від того, чи автомобіль куплено в кредит, подаровано або успадковано. В такому випадку, чинними змінами передбачено, що такі сім’ї взагалі позбавлені права на отримання житлової субсидії з 1 травня 2018 року.

Як працює на практиці концепція Нової української школи

Перегляди: 180

Як працює на практиці концепція Нової української школи, що змінилось для дітей і вчителів, вивчали освітяни з громад Івано-Франківщини 16 травня в рамках семінару «Напрямки ефективного управління освітою в ОТГ відповідно до вимог нової концепції української школи», організованого Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

«Освітня реформа є однією з важливих секторальних реформ, тому як працює на практиці новий освітній простір важливо розповідати і показувати якомога ширшій аудиторії. А завданням Центру розвитку місцевого самоврядування є поширення кращих практик серед ОТГ нашої області», - зазначив директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк.