Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

Актуальне інтерв'ю. Про підсумки реформи децентралізації на Прикарпатті у 2017 році

Перегляди: 272

Про підсумки реформи децентралізації за 2017 рік в Івано-Франківській області розповіли в інтерв'ю на ОТБ "Галичина":

Богдан Кобилянський, заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації;

- Руслан Панасюк, директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування

- Ігор Довірак, Голова Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» та голова Печеніжинської ОТГ.

Які результати дала реформа децентралізації, скільки нових громад об'єднались та як живе перша ОТГ Прикарпаття.

Децентралізація приносить кращі результати та ефективність

Перегляди: 539

 

В рамках виконання Плану удосконалення надання послуги поводження з відходами Печеніжинська об’єднана територіальна громада отримала 1362 сміттєвих контейнерів загальною вартістю 1,212 млн.грн.

Діти з Херсонщини святкували Різдво Христове у Печеніжинській ОТГ

Перегляди: 732

У рамках благодійної акції "Різдво в Карпатах", яка проводиться з ініціативи Президента Петра Порошенка та за підтримки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука, 05 січня 2018 року до Печеніжинської ОТГ прибула група дітей з м. Херсона у кількості 38 учнів та 3 супроводжуючих.

Вони святкували Різдво Христове у родинах сіл Печеніжинської ОТГ, які з радістю їх прийняли на різдвяні свята, і мали змогу ознайомитися із звичаями, народним побутом, традиціями приготування страв Святої Вечері та Різдва. Кожна сім'я надала можливість дітям відвідати святкові літургії у тамтешніх церквах, стати учасниками вертепних дійств, ходити колядувати.

Міністр закордонних справ України відвідав Печеніжинську ОТГ

Перегляди: 3204

11 січня 2018 року Печеніжинську ОТГ відвідав Міністр закордонних справ Павло Клімкін, де була змога підвести підсумки Міжнародного соціального проекту "Книга Добра" у нашій громаді та нагородити дітей-переможців.

Для почесних гостей провели Різдвяне свято "Коляда", де активну участь взяли колективи Печеніжинської ОТГ, П'ядицької ОТГ, Коломийського району та м. Коломия.