Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

Шкільний турнір з футзалу кубок «Ураган».

Перегляди: 118

Печеніжинський ліцей учетверте у фіналі.

У Коломийському районі завершились попередні матчі та матчі плей-оф ІІ етапу обласного шкільного турніру з футзалу   кубок «Ураган». Команди Печеніжинської об’єднаної територіальної громади вдало виступили у даних матчах. Отож,  команда юних футзалістів Печеніжинського ліцею перемігши на стадії групового етапу не залишила шансів опонентам, а на стадії плей-оф впевнено пробилась до фіналу змагань, де зустрінеться з однолітками із Лісного Хлібичина. Печеніжинський ліцей у фіналі турніру вестиме боротьбу за головний приз40000 гривень та право представляти Коломийщину у лізі шкільних чемпіонів.

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Перегляди: 181

Сьогодні, 14-го березня, під головуванням Печеніжинського селищного голови Ігоря Довірака, за участю старост сіл, керівників структурних підрозділ ради, начальника Коломийського МРВ УДСНС Ігоря Вацика, представників ДП "Коломийський лісгосп" та Коломийського агролісгоспу відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний були винесені три питання:

-       про готовність органів місцевого самоврядування та спеціалізованих служб щодо пропуску льодоходу, повені та паводків в 2019 році;

Однією з актуальних та найбільш болючих тем в Україні – є тема ремонту доріг та утримання їх в належному стані. Дана тема актуальна і для нашої громади.

Перегляди: 580

Тепла весняна погода сприяє проведенню ремонту доріг комунальної власності об’єднаної територіальної громади. У селі Рунгури по вулицях: Пискавецька, Довбуша, Прикарпатська. У Селищі Печеніжин, зокрема вулиці: Прикарпатська, Братів Пнівчуків, Франка, Стефаника, Січових Стрільців, Пушкіна, Молодіжна, Чупрея, Сковороди та Коцюбинського - проведено ямковий ремонт та грейдерування.

Роботи комунальних доріг проводитимуться і в інших населених пунктах об’єднаної територіальної громади.