Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

ЩИРІ ВІТАННЯ!

Перегляди: 225

 

Колектив

Печеніжинської селищної ради ОТГ 

вітає з Днем народження 

Сметанюк Ольгу Іванівну

інспектора з питань соціального захисту населення

 

   

Необхідно встановити ставки податку, які будуть економічно обґрунтованими та збережуть інтереси ОТГ, — експерти про зміни до податкового кодексу України

Перегляди: 313

Про прийняття економічно обґрунтованих ставок плати за використання земельних ділянок під лісовими масивами йшлось вчора на робочій зустрічі в ОДА, яка проходила під головуванням заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського.
Участь в обговоренні взяли члени правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також представники територіальних підрозділів органів виконавчої влади в області.


Заступник голови ОДА Богдан Кобилянський нагадав, що 10 серпня 2018 року Президент Петро Порошенко підписав Закон №2497 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств», який розширює базу оподаткування місцевих бюджетів за рахунок

Турнір пам’яті Тараса Тодоріва

Перегляди: 1107

18 09 616 вересня 2018 року у с. Сопів відбувся турнір пам’яті ветерана спорту Тодоріва Тараса Васильовича.

У турнірі серед дітей взяли участь команди с. Кийданці, с Сопів та с. Нижній Вербіж. Перемогу святкувала команда господарів с. Сопів, срібні нагороди здобули представники с. Кийданці, а бронзові нагороди вибороли гравці с. Нижній Вербіж.

Всі учасники нагороджені грамотами Печеніжинської селищної ради ОТГ, а переможці кубком.

По закінченню дитячих змагань на поле стадіону с. Сопів вийшли ветерани смт. Печеніжин та с. Сопів, які зіграли пам’ятний матч з нічийним рахунком 1:1.

 

Запрацював механізм легалізації самобудів

Перегляди: 948

Тепер можна зареєструвати документи на будинки, дачі, гаражі, які були побудовані до 2015 року і мають площу не більше 300 кв.м
Врегульована процедура «будівельної амністії» для об'єктів незначного класу наслідків (СС1).

Відповідний Порядок проведення технічного обстеження та прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, по класу наслідків (відповідальності) відносяться до об'єктів з незначними наслідками (СС1) , побудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, затверджений наказом Мінрегіону від 3 липня 2018 рік а № 158 набув чинності 31 серпня.

Застерігаємо жителів краю: спалювання сухої рослинності та сміття карається Законом!

Перегляди: 509

Щодня на Прикарпатті фіксуються факти загоряння сухої рослинності та сміття. У більшості випадків пожежі на відкритих територіях стаються через навмисні підпали стерні, сухої рослинності та сміття, коли газди впорядковують присадибні ділянки по закінченню сільськогосподарських робіт.Цим люди шкодять своєму здоров’ю, здоров’ю оточуючих та навколишньому природному середовищу.

Під час спалювання сміття та сухої рослинності у повітря разом з димом потрапляє велика кількість токсичних шкідливих речовин. Однією із найтоксичніших синтетичних сполук, які виділяються в повітря, є діоксин. Діоксини - це речовини, що належать до І класу токсичності.

Також, при розкладанні несортованого сміття в атмосферу виділяються інші небезпечні речовини - окиси азоту, оксид сірки, оксид вуглецю, чадний газ, бензоперон тощо.