Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

Флешмоб до Міжнародного дня людини із синдромом Дауна

Перегляди: 60

Сьогодні, 21 березня, у всьому світі відзначається Всесвітній день людини з синдромом Дауна. Дата (21 березня) є символічною, оскільки «сонячні люди» мають додаткову третю хромосому в 21-й парі. У цей день традиційно проводять міжнародний флешмоб Lots of Socks («Багато шкарпеток»), мета якого – привернути увагу суспільства до людей з синдромом Дауна, а також висловити їм свою толерантність і підтримку. Різнокольорові шкарпетки з різних комплектів в цей день – символ інакшості. Люди в усьому світі одягають разом шкарпетки з різними візерунками і різних кольорів, щоб зрозуміти, як це – бути не таким, як усі, і жити під пильними поглядами оточуючих.

Завершено перший етап навчання у Івано-Франківській регіональній школі проектного менеджменту

Перегляди: 81

У П’ядиках відбувся останній, шостий кущовий семінар із написання проектів. Навчання було організовано Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття для представників Матеївецької, П’ядицької, Печеніжинської та Нижньовербізької ОТГ .

Голова П’ядицької ОТГ Петро Гайдейчук, вітаючи учасників семінару, наголосив на необхідності підготовки фахівців у сфері проектного менеджменту. На його думку, якісні фахівці у цьому напрямі є запорукою ефективного розвитку об’єднаних територіальних громад. Посадовець побажав слухачам плідної дискусії, а отриманні знання застосувати на практиці.

Радник з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС Ігор Мельничук підкреслив, що нині українські ОТГ є цікавими для міжнародних донорських організацій. Такі організації готові вкладати чималі кошти у розвиток інфраструктури територіальних громад.

Під час зустрічі із головами ОТГ обговорено перспективи будівництва та ремонту доріг місцевого значення

Перегляди: 170

У четвер, 15 березня, під час зустрічі із головами об’єднаних територіальних громад Прикарпаття голова облдержадміністрації Олег Гончарук окреслив основні напрямки розвитку дорожнього господарства краю, зокрема, перспективи ремонту та будівництва доріг місцевого значення.
«Стан доріг – це віддзеркалення соціально-економічного життя кожного населеного пункту області. Саме тому, впродовж кількох років, ми спрямовуємо значні суми коштів на будівництво та ремонт доріг. – підкреслив Олег Гончарук. – Першочергово на Прикарпатті відновлюються автомагістралі, які сполучають наш край із іншими обласними центрами. Відтепер ми розпочинаємо ремонт автошляхів місцевого значення, яких на Івано-Франківщині є більше трьох тисяч кілометрів».

Ефективність роботи об’єднаних територіальних громад - основний чинник продовження реформи децентралізації влади

Перегляди: 53

15 березня під час зустрічі із головами об’єднаних територіальних громад Прикарпаття наголосив голова облдержадміністрації Олег Гончарук: Ефективність роботи об’єднаних територіальних громад - основний чинник продовження реформи децентралізації влади.

Очільник області зазначив, що процес децентралізації без сумніву є однією із базових реформ у державі. Але це саме та трансформація, яку пройшли більшість цивілізованих держав, і яка несе у собі не тільки зміну адміністративно-територіального устрою. Передусім це - передача повноважень і ресурсів на місцевий рівень задля більш ефективного управління і розвитку.

Обережно нітрати! Що потрібно знати про нітрати в ранніх овочах та фруктах

Перегляди: 58

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу - після довгої зими всі вже скучили за свіжими овочами та фруктами. Разом з тим з першими овочами з’являється страх отруїтися. Нітрати - це природні речовини і в нормальних природних кількостях вони наявні в усіх рослинах та є нешкідливими.

Адже нітрати - це солі азотної кислоти, яких дуже багато в навколишньому середовищі, наприклад у грунті або воді. Азот, поряд з фосфором і калієм становить основу харчування овочів та фруктів. Нітрати не є токсичними.