Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

Святкування Дня працівників освіти

Перегляди: 911

На дворі початок жовтня, а це означає, що Україна відзначає День вчителя, професія якого — одна з найдавніших на Землі. Роль педагога у розвитку суспільства завжди була і є надзвичайно важливою. Адже вчителі є носіями знань, які передаються наступним поколінням.
 
Це свято за доброю традицією є більш ніж просто одним з професійних свят. Адже немає в світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б з долею педагога.
 
Саме з цією метою, 04 жовтня 2018 року у Печеніжинській ОТГ відбулося святкування Дня вчителя, під час якого голова Печеніжинської селищної ради ОТГ Ігор Довірак та начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайло Яворський нагородили почесними грамотами керівників закладів освіти за сумлінну працю та реалізацію державної політики в галузі освіти ОТГ, високий професіоналізм, виконання посадових обов’язків, педагогічну майстерність, впровадження сучасних методів навчання і виховання дітей та учнівської молоді.
 
bПід час святкування почесним гостем була голова Коломийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України - Олена Бакай, яка висловила слова вдячності працівникам освітньої галузі за неоціненний вклад у розвиток держави. Цьогоріч Почесними грамотами та грошовими винагородами від профспілки були нагороджені заступники директорів ЗЗСО.
 
 
Та найбільшу нагороду отримала Сметанюк Тетяна Валеріївна – Подяку від Міністерства освіти і науки України. Це тільки вчитель початкових класів Молодятинської гімназії, але й тренер НУШ, яка стала рушійною силою для вчителів перших класів
Печеніжинської ОТГ.
 
 
Впевнена в тому, що завдяки таким педагогам, як Тетяна Валеріївна, вчителі пропустять стратегії та практики крізь власний досвід, що дозволить їм по-новому підходити до викладання предметів. Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю і всієї України.
 
Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про здобутки попередніх поколінь, про те, якого ми роду. Приємним продовженням святкового вечора став перегляд вистави.