Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

24 листопада 2018 року у Публічній бібліотеці ім. В.Грабовецького смт.Печеніжин відбулася година пам’яті «Людської пам’яті мости, вогонь скорботи в серці назавжди» присвячена 85-м роковинам Голодомору.

Перегляди: 572

Голодомор – не просто біль і рана. Це – чорна діра нашої історії, яка могла безповоротно поглинути не тільки Україну, але й будь-яку надію на життя. Спланована конфіскація врожаю зернових та усіх інших продуктів харчування у селян представниками радянської влади впродовж Голодомору 1932—33 років безпосередньо призвела до вбивства селян голодом у мільйонних масштабах, при цьому радянська влада мала значні запаси зерна в резервах та здійснювала його експорт за кордон під час Голодомору.

Працівниками бібліотеки підготовлена тематична викладка літератури «Не згасне пам’яті свіча» та здійснено перегляд короткометражного анімаційного фільму «Голодний дух». Фільм несе інформативний та соціальний характер, розкриває тему страшних часів Голодомору в Україні в 30 роках ХХ сторіччя.

 В 16.00 годині учасники заходу приєдналися до акції «Запали свічку» де зачитувались імена загиблих із книги пам’яті. Спільною молитвою пом’янули пам’ять мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду.