Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

Робота соціальних робітників продовжує бути актуальною і необхідною

Перегляди: 592

22 листопада 2018 року в Печеніжинській селищній раді об’єднаної територіальної громади була проведена чергова нарада з соціальними робітниками. Під час обговорення розглянуто ряд важливих питань та проведено детальний аналіз роботи кожного соціального робітника.

Послугами соціального обслуговування охоплені потребуючі майже всієї громади.

Соціальні робітники надають підопічним на підставі медичного висновку та даних карток індивідуальних потреб різні види соціальних послуг, зокрема здійснюють: закупівлю і доставку продуктів харчування, ліків, інших товарів; надають допомогу в прибиранні житла; оформленні різного роду документів, внесенні платежів; виклику лікаря; супроводі у заклади охорони здоров’я, а також інформують з питань соціального захисту населення.

Соціальна робота є складним процесом. Соціальний робітник має бути гуманним, поважати людину, яка потребує допомоги, підтримати її морально, а не тільки фізичною працею, і надихнути на подолання труднощів, вселити віру у власні сили. Врахувавши вищезазначене було зроблено акцент на постійному вдосконаленні організації роботи і підвищенні професійної кваліфікації; забезпечувати належний догляд і надавати необхідні соціальні послуги особам, які знаходяться на обслуговуванні.