Developed by jtemplate

НОВИНИ ДНЯ

Вшанування 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Перегляди: 1247

Тарас Григорович Шевченко – великий талант: мислитель, поет, художник, прозаїк, драматург, відображаючи українське тогочасне і минуле буття, проектував у своїх творах майбуття.

Саме за свою життєдіяльність і творчість, патріотичну громадянську позицію, національно-революційні візії він заслужив високоповажних і найвищих для людини титулів: Геній, Пророк, Апостол. Усе життя і творчість поета від народження і до смерті пронизана любов’ю до України. Він невичерпний і нескінчений. Ще тому, що він кращий із кращих славетних людей, – у ньому наша історія, наша реальність. Владою, працівниками відділу культури і туризму: дитячою музичною школою, Будинком культури селища Печеніжин, настоятелями отцем Миколою української православної та отцем Ігорем та Назарієм греко-

католицької церков, учнями та викладачами Печеніжинського ліцею було вшановано 205 річницю з дня народження та 158 річницю з дня смерті Т.Г.Шевченка у містечку Печеніжин.

Під час вшанування Кобзаря селищний голова Ігор Довірак презентував проект реконструкції скверу та виніс пропозицію громаді щодо доцільоності встановлення нового памятника Кобзарю.