Практика впровадження енергозберігаючих технологій для Прикарпаття

Перегляди: 120

13 липня в обласній державній адміністрації відбувся інформаційний семінар «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад».
Цей захід відбувся за участі заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка, директора проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні», що виконується GIZ Джорджа Крістодореска, генерального директора директорату енергоефективності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитра Петруніна, директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанни Табанець, керівників РДА, міст обласного значення, ОТГ, фахівців структурних підрозділів ОДА, банківських установ, науковців ІФНТУНГУ та громадськості.

Семінар організований обласною державною адміністрацією спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за підтримки українсько-німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

УАВАГА! Конкурс!

Перегляди: 362

 

Запрошуємо всіх взяти участь у конкурсі на розробку кращого логотипу мандрівного кінотеатру, який протягом трьох місяців діятиме на території Печеніжинської ОТГ.

 

 

Печеніжинська ОТГ отримала ігрові набори Lego Six Bricks

Перегляди: 759

 

Для ефективного впровадження Нової Української Школи (НУШ) за сприяння Міністерства освіти і науки України Печеніжинська ОТГ отримала ігрові набори Lego Six Bricks.

Дані набори безкоштовно надані фундацією LEGO.

Шановні жителі Печеніжинської ОТГ!

Перегляди: 913

 

Шановні жителі Печеніжинської ОТГ, у зв’язку із закриттям Полігону ТПВ у м. Коломия Печеніжинське ККП немає можливості вивозити ТПВ.

ЯК УНИКНУТИ СМІТТЄВОГО КОЛАПСУ ?

1. Намагайтеся зменшити кількість відходів що утворюються методом сортування.
2. Розділяйте відходи на органічні. Залишки їжі і органічні відходи компостуйте.
3. Накопичені ПЕТ-пляшки, скло, папір, відносьте на переробку, майданчики є присутні у кожному селі громади.

Фінал чемпіонату Коломийського району з футболу

Перегляди: 529

01 липня на стадіоні села Королівка відбувся фінальний матч чемпіонату Коломийського району з футболу серед дорослих команд. До фіналу за результатами групового етапу потрапили команди ФК «Довбушівець» Печеніжин та ФК «Сокіл» Коршів.

Перемогу з мінімальним рахунком здобули футболісти ФК «Сокіл» та стали чемпіонами Коломийського району 2018, а ФК «Довбушівець» посів друге місце у чемпіонаті.