«Рік Станіслава Вінценза» розпочався на Гуцульщині

Перегляди: 63

17 квітня у селі Слобода відбулася «Вінцензівська зустріч», приурочена до 130-ї річниці від народження видатного письменника, філософа, етнографа, гуманіста Станіслава Вінценза (1888 – 1971), якого у світі називають «Гомером Карпат» та «Людиною діалогу».

Головним літературним творінням Вінценза вважається його епічна трилогія «На високій полонині», в оригіналі написана польською. Саме вона принесла письменникові славу «Гомера Карпат», хоча справжнє його визнання ще попереду, зокрема в Україні. У ній автор з великою теплотою і розумінням змалював рідну Гуцульщину, її людей, передав народні традиції та вірування. Поки що на українську перекладено лише перший том трилогії, «Правда старовіку». Чергова ювілейна дата від народження письменника є нагодою для повернення із забуття його імені та продовження справи перекладів його творів. Власне такі цілі окреслює перед собою нещодавно започаткована громадська ініціатива «Рік Станіслава Вінценза»…

Громаду відвідала делегація з Донеччини

Перегляди: 291

5 800x450В суботу, 21 квітня 2018 року, Печеніжинську громаду відвідала делегація з Донецької області.

Зокрема, Тамара Бєлякіна, голова Добропільської районної ради та голови сільських рад, цього ж району.

Представників сходу цікавили питання: децентралізації, питання функціонування закладів освіти та медицини в об’єднаній громаді та участь в проекті «Громада на мільйон». Зустріч провели в залі засідань ради, де мали змогу поспілкуватись у формі діалогу з селищним головою Ігорем Довіраком та секретарем ради Олександрою Дудінчук.

відбулося засідання з соціальними робітниками щодо звіту про виконану роботу за І квартал 2018 року

Перегляди: 26

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг 20 квітня 2018 року проведено засідання з соціальними робітниками щодо звіту про виконану роботу за І квартал 2018 року.


На даний час всім потребуючим надано допомогу в оформленні документів на субсидію для придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою, також постійно надається допомога в придбанні продуктів харчування, ліків, обробітку городів та інше.

«Пряма телефонна лінія» з експертами ІФ РВ АМУ «Не будь байдужим до реформ»

Перегляди: 76

Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках комунікаційного проекту «Не будь байдужим до реформи».

Засідання виконавчого комітету Печеніжинської селищної ради ОТГ 12.04.2018 року

Перегляди: 72

12 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Печеніжинської селищної ради ОТГ під головуванням селищного Ігоря Довірака. Участь в роботі виконавчого комітету взяли 18 членів виконавчого комітету з 21 обраних, начальник відділу ЖКГ, інвестицій та соціально-економічного розвитку Володимир Кобацький, інспектор (з обслуговування соціально незахищених верств населення) Іванна Семенович, інспектор з благоустрою Степан Василишин, підбирач довідкового та інформаційного матеріалу (з питань архітектури та містобудування) Христина Данилюк, начальник Печеніжинського ККП. Засідання розпочалось із знайомлення з новими членами виконавчого комітету та планом роботи пленарних засідань виконавчого комітету ради.