Інспектор з благоустрою

Перегляди: 4519

Прізвище ім'я по батькові Василишин Степан Васильович   
телефон (03433)64202
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Завдання та обов'язки


Інспектор відповідно до покладених на нього завдань:


1. Зобов'язаний виконувати роботу по забезпеченню контролю за дотриманням юридичними та фізичними особами вимог Правил благоустрою території Печеніжинської об’єднаної територіальної громади.


Основними завданнями інспектора є:


- контроль за станом благоустрою Печеніжинської об’єднаної територіальної громади;
- контроль за дотриманням правил благоустрою території Печеніжинської об’єднаної територіальної громади;
- притягнення винних до відповідальності за порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів;
- профілактика запобігання правопорушень в сфері благоустрою населеного пункту.


2. Проводить перевірки території щодо стану їх благоустрою.


3. Проводить перевірки додержання юридичними та фізичними особами законодавства у сфері благоустрою населених пунктів.


4. Складає протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів для притягнення винних до адміністративної відповідальності.


5. Складає приписи щодо приведення об’єктів та елементів благоустрою населених пунктів до належного стану з визначенням троків проведення певних заходів та здійснює контроль за виконанням заходів по приписах щодо приведення об’єктів та елементів благоустрою міста до належного стану.


6. Проводить перевірки виконання благоустрою прилеглої території об’єктів після закінчення будівництва (реконструкції, ремонту).


7. Подає позови до суду про відшкодування шкоди, завданої об’єктам та елементам благоустрою внаслідок порушення законодавства з питань благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою території Печеніжинської об’єднаної територіальної громади.


8. Згідно з чинним законодавством вживає заходів щодо зупинення робіт, які проводяться самовільно і порушують стан благоустрою населених пунктів.


9. Контролює забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, очищення території та об’єктів від побутових відходів, самовільно розміщених об’єктів та елементів благоустрою.


10. Узгоджує в установленому порядку план заходів з утримання та ремонту об’єкта благоустрою на якому розміщені будівлі та споруди об’єктив торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.


11. Бере участь в обговоренні проектів благоустрою об’єктів та елементів благоустрою міста, іншої технічної документації з питань благоустрою і вносить відповідні пропозиції на розгляд органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.


12. Вносить пропозиції про розвиток та поліпшення стану об’єктів та елементів благоустрою населених пунктів, удосконалення Правил благоустрою території Печеніжинської об’єднаної територіальної громади.


13. Безпосередньо розглядає звернення та скарги підприємств, установ, організацій і громадян, що відносяться до компетенції.


14. Здійснює профілактику запобігання порушення законодавства в сфері благоустрою населених пунктів.


15. Складає протоколи про адміністративні правопорушення зі справ, віднесених законодавством до компетенції.


16. Виявляє факти самочинного будівництва та повідомляє про такі факти селищного голову Печеніжинської об’єднаної територіальної громади за місцезнаходженням об’єкта самочинного будівництва і надає наявні матеріали.


17. Утворює комісію з видалення зелених насаджень, затверджує її положення та склад. Приймає рішення за заявами, що надійшли від юридичних та фізичних осіб про видалення зелених насаджень та надає приписи на видалення зелених насаджень в населених пунктах.


18. Вносить на розгляд Виконавчого комітету пропозиції у сфері благоустрою населеного пункту.


19. Координує роботу підприємств усіх форм власності, а також фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність з проектування, будівництва, реконструкції, ремонту об’єктів та елементів благоустрою населених пунктів.


20. Здійснює відповідно до законодавства контроль за використанням та утриманням об’єктів нерухомого майна всіх форм власності.


21. Щомісячно інформує селищного голову Печеніжинської об’єднаної територіальної громади про видані дозволи (приписи) на проведення робіт з тимчасового погіршення благоустрою.


22. Здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.


Звіт громадського інспектора за І півріччя

Відповідно до Посадової інструкції та покладених завдань, громадським інспектором населеного пункту Печеніжинської селищної ради ОТГ гр. Шаповаловим О.М. станом на 11.07.2016 року проведено роботу, стосовно дотримання ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» Правил благоустрою на території Печеніжинської об’єднаної територіальної громади юридичними та фізичними особами.


Розглянуто 22 звернень від юридичних та фізичних осіб.


Здійснено 43 перевірки дотримання вимог чинного законодавства з виїздом на місце, з яких видано 32 приписи про усунення порушення чинного законодавства та приведення об’єктів та елементів благоустрою населених пунктів до належного стану згідно ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», позитивно виконано 12 приписів – порушення усунуто в повному обсязі, виконання приписів тримається на особистому контролі, за не виконання приписів було складено 6 протоколів про адміністративну відповідальність, які передано на розгляд адміністративної комісії при виконкомі селищної ради.


За дорученням Печеніжинського селищного голови ОТГ організовано вивіз стихійних сміттєзвалищ з кутків « Вальтманівка» і « Кащицький беріг».


Згідно з ЗУ «Благоустрій населених пунктів» кожен громадянин України зобов’язаний укласти договір на вивіз Сміття ТПВ.

На території ОТГ вивіз сміття ТПВ здійснює Печеніжинський ККП.

Отже, сміття, яке ми викидаємо в лісах, річках, в полях, залишиться не тільки для нас, а й для кількох наступних поколінь.


З метою недопущення подальшого порушення вимог ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та забруднення території Печеніжинської селищної ради ОТГ та запобігання громадян від сплати штрафів, було інформовано та встановлено попередження у вигляді табличок на території Печеніжинської селищної ради ОТГ.


В разі невиконання вищезазначеного, громадським інспектором Печеніжинської селищної ради ОТГ будуть проведені перевірки стосовно дотримання вимог чинного законодавства, та згідно ст. 152 КУпАП притягнено до адміністративної відповідальності.


Постійно здійснюється профілактично - роз’яснювальна робота з громадою Печеніжинської селищної ради ОТГ, щодо запобігання порушень законодавства в сфері благоустрою населених пунктів, про необхідність укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів (сміття) від своїх дворів з підприємствами та організаціями, що здійснюють вивіз ТПВ, а також необхідність впорядкувати прилеглі до житлових будинків та земельних ділянок канави (рови).


Пророблена робота на 01.06.2016 року

Відповідно до Посадової інструкції та покладених завдань, громадським інспектором населеного пункту Печеніжинської селищної ради ОТГ гр. Шаповаловим Олександром Михайловичем станом на 01.06.2016 року проведено роботу, стосовно дотримання правил благоустрою території Печеніжинської об’єднаної територіальної громади юридичними та фізичними особами.
Розглянуто 17 звернень від юридичних та фізичних осіб, за результатами яких було здійснено 14 перевірок з виїздом на місце, з яких надано 7 приписів про усунення порушення чинного законодавства та приведення об’єктів та елементів благоустрою населених пунктів до належного стану, позитивно виконано 3 припису – порушення усунуто в повному обсязі, та за не виконання приписів було складено 4 протоколи про адміністративну відповідальність, які передано на розгляд адміністративної комісії при виконкомі селищної ради.
Постійно здійснюється профілактично - роз’яснювальна робота з громадою Печеніжинської селищної ради ОТГ, щодо запобігання порушень законодавства в сфері благоустрою населених пунктів.