Прізвище ім'я по батькові Сметанюк Ольга Іванівна  
посада  інспектор з питань соціального захисту населення
телефон  (03433)64202
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звіт відділу соціальної роботи за І квартал 2017 року


СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ
ПЕЧЕНІЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ 

Основними завданнями служби є :

- Захист прав та інтересів дітей ;

- Надання всебічної допомоги дітям , які опинились у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, усиновленим, влаштованим до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу;

- Забезпечує додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення;

- Здійснює контроль за умовами утримання, виховання та навчання дітей у закладах для дітей;

- Захищає права неповнолітніх у суді;

- Організовує заходи щодо попередження дитячої бездоглядності, та безпритульності, недопущення залучення дітей до жебрацтва, втягнення їх до злочинної діяльності, насильства над дітьми та жорстокого поводження з ними;

- Забезпечує влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї, передачу під опіку, піклування, здійснює нагляд за дотриманням прав та інтересів дітей у цих сім'ях.

- При виконавчому комітеті Печеніжинської селищної ради створена Комісія з питань захисту прав дітей, на якій розглядаються всебічні питання в межах її компетенції, відповідно до затвердженого положення про Комісію з питань захисту прав дітей.


РОБОТА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЗА І півріччя 2016 РОКУ

1. Створена нормативно-правова база.


2. Розроблено та затверджено положення про Службу у справах дітей.


3. Створена Комісія з питань захисту прав дітей , відповідно розроблено та затверджено положення про Комісію і її склад. Відбулись два засідання Комісії з питань захисту прав дітей, на яких були розглянуті чотири заяви громадян щодо вирішення спірних питань, що відносяться до компетенції Комісії з питань захисту прав дітей.


4. Обстежено і складено акти п’ятьох сімей, де проживають неповнолітні і проведена профілактично-роз’яснювальна робота з їхніми батьками.


5. Взято участь у чотирьох судових засіданнях Коломийського міськрайонного суду, де представлялось інтереси неповнолітніх.


6. Налагоджена співпраця з відділом освіти, молоді, спорту та культури , а також із старостам сіл громади.


7. Проведено спільні рейди з працівниками поліції Печеніжинського ГШР щодо виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.


8. Здійснюється контроль за умовами утримання, виховання та навчання дітей у освітніх закладах, а також проводиться профілактично-роз’яснювальні заходи, щодо попередження негативних явищ у дитячому середовищі.


9. Здійснює соціальний захист прав та інтересів дітей.


РОБОТА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЗА І КВАРТАЛ 2016 РОКУ
 
1. Створена нормативно-правова база.

2. Розроблено та затверджено положення про Службу у справах дітей

3. Створена Комісія з питань захисту прав дітей , відповідно розроблено та затверджено положення про Комісію і її склад. Перше засідання Комісії було проведено 25.03.2016р., на якому розглядались три заяви громадян щодо вирішення спірних питань, що відносяться до компетенції Комісії з питань захисту прав дітей.

4. Обстежено і складено акти трьох сімей, де проживають неповнолітні і проведена профілактично-роз’яснювальна робота з їхніми батьками.

5. Взято участь у двох судових засіданнях Коломийського міськрайонного суду, де представлялось інтереси неповнолітніх.

6. Налагоджена співпраця з відділом освіти, молоді, спорту та культури , а також із старостам сіл громади.